2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Iasi
  6. Contabilitate - Iasi
Postat 25 aprilie 2024

ESQ VILLAGE angajeaza operator contabilitate primara

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 36423842

Esq Village – companie specializata in constructii ansambluri rezidentiale Iasi angajeaza operator contabilitate primara! Locatia ESQ Village 3 Galata, str. George Margarit, nr.43

  • Candidatul Ideal:

* Cunostinte minime de contabiliate primara, MS Office, WinMENTOR

* Persoana serioasa, muncitoare si meticuloasa

* Abilitati de sinteza si analiza, responsabilitate maxima si atentie sporita

* Cu spirit de initiativa, capabila sa ia decizii si sa isi asume responsabilitati

* Spirit de echipa si capacitate de comunicare dezvoltata

  • Descrierea postului: Ne dorim alaturi de noi o persoana care sa aiba urmatoarele responsabilitati principale:

* Intocmirea si gestionarea documentelor financiare si contabile primare

* Introducere date contabile in WinMENTOR

* Urmarirea documentelor/corespondentei, incasarilor, platilor, evidenta soldurilor clienti/furnizori

* Acordarea de asistenta clientilor in probleme contabile si fiscale diverse

* Intocmire rapoarte de vanzari si analize de vanzari

  • Beneficii:

Carte de munca , salariu+ beneficii in concordanta cu nivelul de pregatire si munca depusa.

Program de lucru: L-V: 09:00-17:00

CV-urile se trimit pe adresa de mail din informatiile de contact sau whatsapp la nr de telefon din anunt.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269146890