2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Cluj
  6. Ingineri - Cluj-Napoca
Raul Varga
Postat 14 mai 2024

ENERGOM angajam Sef Atelier Integrare

Localizare

Cluj-Napoca

Descriere

Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Tichete de masa, in valoare de 30 lei/zi;

  • Decontare transport;

  • Abonament medical;

  • Prima de performanta pana la 1 salar net, la final de an.

Candidatul ideal:

  • Studii medii de specialitate sau studii superioare tehnice (electrica, mecanica, electro-

    mecanica);

  • Experienta minim 5 ani in domeniul electric, mecanic sau electro-mecanic;

  • Experienta in coordonarea unei echipe;

  • Cunostiinte solide in: operare calculator (MS Office, ERP), scheme si simboluri

    electrice, desen tehnic; ISO 9001:2008;

  • Experienta in lucrarile de santier pentru punere in functiune ansamble/subansamble.

Responsabilitati:

  • Îndrumă, coordonează, organizează şi răspunde de buna desfăşurare a activităţii de

    producţie;

  • Asigurarea, urmărirea mentenanţei echipamentelor din santier potrivit planificarii

    (intern sau extern);

  • Stabileşte programul de intrare în procesul de fabricaţie a comenzilor noi în funcţie de

    gradul de aprovizionare cu materialele necesare şi de personalul disponibil;

  • Răspunde de încadrarea în norma de ore stabilită prin fişa de manopera;

  • Efectuează instructajul periodic de SSM şi PSI pe santier pe baza planificarii si a

    tematicii puse la dispozitie de catre consultantul extern.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266745570