2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Cluj
  6. Ingineri - Cluj-Napoca
Raul Varga
Postat 30 aprilie 2024

ENERGOM angajam Manager de proiect

Localizare

Cluj-Napoca

Descriere

Beneficii:

  • Tichete de masa;

  • Decontare transport;

  • Asigurare medicala;

  • Bonusuri periodice;

  • Prima de performanta pana la 1 salariu net, la final de an.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare (absolvent Universitatea Tehnica, specializarea Inginerie

    Electrica/Automatica/Roboti);

  • Cunostinte: Pachetul Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, Ms Project), Autocad;

  • Capacitatea de a lucra concomitent pe mai multe proiecte in acelasi timp;

  • Capacitate de analiza tehnica si sinteza;

  • Bune abilitati de comunicare si negociere;

  • Cunostinte de limba engleza (obligatoriu), franceza (constituie avantaj);

  • Capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii;

  • Competente de a lucra in echipa;

  • Atitudine pozitiva ;

  • Spirit creativ si inovativ;

  • Preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual si al echipei de

    proiect.

Descrierea jobului:

Project managment :

  • Planifica activitatile proiectului in vederea realizarii lor conform termenelor prevazute;

  • Organizeaza, coordoneaza si raspunde de buna desfasurare a intregii activitati de derulare a proiectului;

  • Administreaza bugetul proiectului in conformitate cu procedurile interne aplicabile;

  • Intermediaza relatiile firmei cu clientii pentru care coordoneaza proiectului.

Ofertare:

  • Elaboreaza oferte comerciale;

  • Solicita de la furnizori oferte de pret si termenele de livrare pentru materiale.

    Prospectare :

  • Prospectarea pietei pentru a identifica de clienti noi;

  • Scanarea pietei pentru gasirea de produse noi care pot fi realizate in Energom.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268940342