2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Emerson
Postat 25 aprilie 2024

EMERSON angajeaza Electrician asamblare - Appleton Emerson Gilau

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Descrierea jobului

Asamblarea si testarea produselor electrice: tablouri electrice de jonctiune.

Responsabilitati

Isi insuseste si aplica procesele fluxului de productie in conformitate cu procedurile de lucru, prin utilizarea adecvata a echipamentelor

Pregateste componentele ce urmeaza a fi asamblate in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie

Asambleaza produsele in conformitate cu instructiunile de lucru

Testeaza produsele finite si completeaza datele referitoare la rezultatele testelor in conformitate cu comanda de productie si cu instructiunile de lucru

Identifica produsele finite necorespunzatoare

Raporteaza problemele aparute in timpul productiei catre supervizorul direct

 Respecta procedurile si prevederile Sistemului de Management al Calitatii

Colaboreaza cu supervizorul de productie si contribuie la imbunatatirea continua a procesului de productie

Participa la rezolvarea problemelor de calitate impreuna su supervizorul de productie, inginerii de productie si inspectorul de calitate

Candidatul Ideal

Absolvent Scoala Profesionala sau liceu

Calificare in domeniul electric (atestat electric)

Disponibilitate lucru in 2 schimburi

Cunostinte de asamblare si montaj – experienta in mediul de productie constituie avantaj;

Alte calificari in domeniul electro-mecanic constituie avantaj.

Beneficii:

Al 13-lea salariu;

Oportunități de calificare și specializare;

Asigurare privată de sănătate.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 238019381