2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Clinceni
OMNIA PLAST
Postat 27 aprilie 2024

Electricieni in productie

Localizare

Clinceni

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Competentele profesionale ale acestora trebuie sa fie:

-       Pregatire profesionala finalizata ca electrician sau curs de formare profesionala autorizat;

-       Cunostinte temeinice in domeniile: instalatii electrice, motoare electrice, senzori, PLC-uri, module de comanda, alte componente electrice;

-       Citirea si intelegerea schemelor electrice ale utilajelor, robotilor industriali si ale instalatiilor auxiliare;

-       Bune habilitation de masurare si diagnosticare a defectelor electrice;

-       Cunostinte bune de configurare invertoare si module de comanda;

-       Calificare si experienta pe un post similar de cel putin 2 ani (obligatoriu).

Responsabilitati:

-       Participa la instalarea si punerea in functiune a utilajelor si a instalatiilor conexe, noi livrate;

-       Participa la reparatii accidentale a utilajelor si a instalatiilor conexe, existente;

-       Participa la realizarea mentenantei preventive a utilajelor, respectand planul de mentenanta aprobat;

-       Participa la sedintele zilnice pentru stabilirea prioritatilor;

-       Participa la sedinte/discutii pe tema automatizarilor sistemelor din fabrica;

-       Implicat in lucrari de reparatii mecanice sau mutari de utilaje ca support.

Beneficii:

-       Program de la 8 ore de la 07:00 – 15:15 de Luni pana Vineri;

-       Bonuri de masa in valoare de 20 lei;

-       Transport asigurat sau decont de combustibil;

-       Bonus de vechime in functie de vechimea in munca;

-       Bonus de fidelitate in functie de vechimea in cadrul companiei;

-       Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in munca;

-       Orele suplimentare se platesc 200%

Locatiile disponibile: Clinceni si Chiajna

Localitate

Clinceni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Clinceni
ID: 244341395