2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Cluj
  6. Muncitori constructii - Cluj-Napoca
Postat 01 aprilie 2024

Electrician / Tehnician (Începatori)

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experienta

Descriere

Candidatul ideal:

- esti fara experienta si doresti sa urmezi o cariera in domeniul instalatilor electrice, vrei sa incepi sa cladesti o cariera profesionala, deasemnea consideri ca te incadrezi in descrierea de mai jos? Atunci te asteptam in echipa noastra!

- cunostinte teoretice minime tehnice in constructii, instalatii curenti tari si slabi;

- o buna relationare cu colegii;

- o persoana organizata;

- spirit de echipa;

- capacitate de rezolvare probleme si tascuri-lor, implicare;

- atitudine de perfectionist si consecventa in lucru;

- bune abilititati de comunicare si relationare;

- salariul este de inceput, pe cateva luni, in functie de evolutia angajatului, salariu se va mari periodic.

Descrierea jobului:

Ne dorim in echipa un Electrician incepator, sau student pe profilele electrice;

Job-ul presupune preluarea sarcinilor, tascuri-lor de la seful ierarhic superior. Candidatul va prelua sarcinile de realizare a lucrarilor de instalatii, montajul echipamentelor sub indrumarea sefului de echipa.

Candidatul va executa lucrari de instalatii electrice de joasa tensiune pentru constructii civile si industriale (bransamente, curenti tari, curenti slabi);

Candidatul va executa lucrari pentru: sisteme fotovoltaice, sisteme de detectie incendiu, sisteme efractie, sisteme supraveghere, sisteme interfonie, control acces.

Activitatea job-ului se va desfasura pe santier (100%).

Descrierea companiei:

Compania SKL Technion Solution este o companie parternera a unei companii de talie globala, Lummii Group LTD, care activieaza in domeniul distribuiri de tehnologie si echipamente precum si servicii profesionale de audit energetic si eficientizare energetica. Compania noastra vine cu un concept si solutii inovative in domeniul eficientizarii energetice. De asemenea este si o companie ce ofera servicii integrate in domeniul instalatiilor civile, industriale si energetice.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 238551280