2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Arges
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Pitesti
Postat 27 mai 2024

Electrician - Sisteme Fotovoltaice

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: 32613445

Descrierea Companiei:

Areny Energie Alternativă SRL este una dintre primele companii din Europa care au pus la dispoziție piese pentru mașini electrice, comercializându-le prin site-ul nostru, evshop.eu. Suntem mândri de realizările noastre, cum ar fi transformarea primei Dacia Logan într-un vehicul electric și dezvoltarea primei mașini de curse electrice în România, acestea fiind doar câteva dintre proiectele realizate. Eforturile noastre continuă în direcția inovației și sustenabilității.

Activitatea se va desfășura exclusiv în atelier, fără activități la înălțime!

Responsabilități:

-instalarea, cablarea și programarea sistemelor fotovoltaice pentru proiecte rezidențiale și comerciale

-diagnosticarea și remedierea oricăror probleme tehnice asociate cu sistemele fotovoltaice

-respectarea strictă a standardelor de siguranță și a reglementărilor tehnice în vigoare

-colaborarea cu alte departamente pentru a asigura eficiența și calitatea instalațiilor

Cerințe:

-experiență în domeniul sistemelor fotovoltaice (reprezinta un avantaj)

-cunoștințe de cablaj

-capacitatea de a citi și interpreta planuri tehnice și scheme electrice

-cunoașterea normelor de siguranță și a reglementărilor din domeniul electric

-abilitatea de a lucra în echipă și de a soluționa probleme.

Trimite-ne CV-ul tău și dacă totul se potrivește, te vom contacta să stabilim un interviu!

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 264371481