2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 1
Iuliana Balan
Postat 21 aprilie 2024

Electrician mentenanta Hotel Continental

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Full time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Candidatul Ideal

Experienta minim 2 ani in intretinere si mentenanta a instalatiilor electrice in constructii civile (cladiri de birouri, hoteluri). Disponibil pentru deplasari ocazionale.

Bune abilitati de comunicare, organizare si orientare catre rezultate. Atentie la detalii. Absolvent de studii cel putin medii, cu atestat de electrician. Cunostinte tehnice solide in domeniul instalatiilor electrice aferente constructiilor. Cunostinte cu privire la procedurile specifice de lucru si succesiunea operatiilor de executie/ remediere a instalatiilor electrice. Cunostinte cu privire la tipuri si utilizarea parametrilor functionali;

Descrierea jobului

Realizeaza activitatile de reparatii si intretinere a instalatiilor electrice. Indeplineste activitati de suport in cazul interventiilor asupra instalatiilor termice, ventilatii si climatizare ale hotelulurilor. Interpreteaza scheme electrice. Realizeze masuratori marimi electrice in instalatii electrice aferente constructiilor si interpreteaza rezultatele acestora.

Beneficii:

Tichete de masa;

Decont transport.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 267615302