2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 3
Postat 26 aprilie 2024

Electrician mentenanta - Fabrica Pantelimon

Salariu

5 000 - 5 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Angajam electrician mentenanta la o fabrica mase plastice din Pantelimon.

Descrierea jobului:

  • efectueaza lucrări de întreținere și reparații de natură electrică la echipamentele din dotarea fabricii;

  • realizează constatari și remediază defecțiunile de natură electrică la echipamente;

  • realizează puneri în funcțiune a echipamentelor, în conformitate cu tehnologia producătorului și documentația specifică de lucru;

  • înlocuiește, montează diverse piese componente pe utilaje.

Cerinte:

  • studii finalizate cu profil electric;

  • experienta ca electrican cu joasa/ medie tensiune, in medii industriale – linii de productie automatizate.

Oferta:

Salariu: 5000-5500 lei net;

Tichete de masa: 30 lei/zi;

Program: Luni - Vineri: 07:00 - 15:30;

Locatie: Pantelimon, Ilfov

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269233500