2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 6
Postat 01 mai 2024

Electrician Mentenanta (Cladiri business - West Gate-Preciziei)

Salariu

4 000 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal:

Persoana serioasa, responsabila, perseverenta, flexibila, atenta la detalii, cu excelente abilitati de rezolvare a problemelor;

Calificare tehnica: electrician / electromecanic;

Experienta semnificativa in mentenanta tehnica preventiva pentru cladiri de birouri sau spatii comerciale (electric, termic, climatizare-hvac, etc.);

Adaptare rapida la noile tehnologii, asimileaza rapid informatiile tehnice;

Mobilitate si disponibilitate de a participa la interventii in caz de avarii;

Disponibilitate pentru program de mentenanta (program in ture 12/24 - 12/48 si ture de zi 8h/zi).

Descrierea jobului:

Desfasoara activitati specifice de intretinere si reparatii a instalatiilor si echipamentelor electrice aferente cladirilor de birouri sau spatii comerciale;

Raspunde cu promptitudine la solicitarea Responsabilului Tehnic in realizarea lucrarilor de reparatii si intretinere solicitate de chiriasi;

Raspunde cu promptitudine la indeplinirea planului de mentenanta preventiva a echipamentelor din sfera sa de activitate, la indicatia Responsabilului Tehnic).

Oferim:

Salariu atractiv;

Tichete masa in valoare de 30 lei/zi;

Prime de Paste si Craciun;

Abonament medical la clinica privata;

Abonament Bookster;

Locatie stabila in zona Preciziei-Militari.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 255966427