2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj-Napoca
Denisa Felecan
Postat 24 mai 2024

Electrician Intretinere si Reparatii Masini si Utilaje Productie

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Angajam Electrician Intretinere si Reparatii Masini si Utilaje Productie

Ce oferim?

Salariu cuprins intre 4000-6000 Net, in functie de experienta;

Tichete de masa – 30 Lei/zi;

Bonus de performanta anual;

Transport asigurat sau decontat.

Responsabilitati:

Asigurarea operatiilor de mentenanta electrica a echipamentelor si utilajelor de productie;

Reglarea si verificarea functionalitatii echipamentelor din punct de vedere electric, in vederea respectarii calitatii produselor;

Instruirea, coordonarea si asigurarea asistentei tehnice pentru personalul de productie;

Efectuarea verificarilor de electrosecuritate la utilajele din fabrica.

Cerinte:

Studii medii/superioare in domeniul electric/electromecanic;

Cunostinte in domeniul electric, electronic , mecatronic, automatizari.

Experienta in intretinere si reparatie echipamente industrial.

Daca esti interesat, ne poti contacta la numarul 07*******64 sau scrie-ne un mesaj in privat si te sunam noi.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268015595