2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Ilfov
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Pantelimon
Postat Azi la 09:54

Electrician intretinere Fabrica com. Pantelimon

Salariu

4 500 - 5 500 lei

Localizare

Ilfov, Pantelimon

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

DESCRIERE

  • Activitatea se desfasoara in fabrica de productie mase plastice - din strada Biruintei, com. Pantelimon, nr. 151

  • Asiguram:

    • Salariu negociabil net in functie de experienta

    • Tichete masa 30 ron/zi, medie de 630 ron/luna

    • Contract de munca pe perioada nedeterminata

    • Bonusuri de performanta in functie de realizari

    • Program de zi

    Cerinte candidati:

    • Studii finalizate in domeniul electromecanic, electric

    • Experienta de lucru ca electrician intretinere echipamente in fabrica de productie

    • Abilitate citire scheme / desene tehnice si de identificare a defectelor la utilaje/instalatii

    Responsabilitati:

    • Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii de natura electrica la echipamentele din dotarea sectiei de fabricatie

    • Realizeaza diagnosticuri si remediaza defectiunile de natura electrica la echipamente

    • Punerea in functiune a echipamentelor, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru

    • Inlocuire, montare diverse piese pe utilaje cu componenta electrica

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Pantelimon
ID: 269052516