2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Maramures
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Baia Mare
Postat 25 mai 2024

Electrician instalatii industriale

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO 18774284

Descriere

Profilul candidatului:

- Studii de specialitate finalizate (calificare în domeniul electric);

- Abilități bune de organizare, muncă în echipă și gestionare a timpului;

- Atenție sporită la detalii;

- Seriozitate, punctualitate și comportament adecvat;

- Legitimația ANRE constituie avantaj.

Descrierea jobului:

- Realizarea instalațiilor electrice în clădiri industriale și nerezidențiale (montare jgheab metalic, montare tablouri de distribuție, pozare cabluri, realizare legături electrice, montare aparataje, montare aparate de iluminat, verificare instalație etc.)

- Executarea lucrărilor în intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate;

- Colaborarea cu șeful de echipă și departamentul de proiectare pentru a găsi cele mai bune soluții de montaj;

- Realizarea necesarului de materiale pentru executarea lucrării.

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 269815619