2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Galati
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Vanatori
Postat 06 mai 2024

Electrician-Galati

Localizare

Vanatori

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem în proces de a mări și consolida echipa și căutăm coleg pentru postul de electrician.

Candidatul ideal va fi responsabil pentru instalarea, întreținerea și repararea sistemelor electrice si de iluminat.

Candidatul ideal:

·         Experiență anterioară în domeniul electric.

·         Cunoștințe solide despre tehnologia electrică și sistemele de iluminat.

·         Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.

·         Certificarea în acest domeniu reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului:

·         Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor electrice și de iluminat conform standardelor și reglementărilor relevante.

·         Respectarea normelor de siguranță și a codurilor de electricitate.

Beneficii:

·         Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă.

·         Pachet salarial avantajos compus din salariu fix+tichete de masă+spor de fidelitate, masă caldă și transport convenție, concediu de odihnă+libere legale=30 zile, program de lucru de luni pana vineri in intervalul orar 08:00-16:30, pachet medical privat, premieri cu diverse ocazii festive.

·         Timpul liber este respectat, ai oportunități de învățare și un colectiv super!

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre ca electrician, vă rugăm să trimiteți CV-ul însoțit de o scrisoare de intenție pe WhatsApp la numărul de telefon 07********12.

Descrierea companiei

INVICTUS, marcă înregistrată are o experiență de peste 30 de ani în domeniul uniformelor militare. Compania noastră este în prezent unul dintre principalii producatori de echipament militar pentru organismele guvernamentale din Romania: Armată, Jandarmerie, Pompieri, Poliție .

Localitate

Vanatori,

Galati

Galati, Vanatori
ID: 268893123