2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Bucuresti - Ilfov
  6. Alte domenii - Bucuresti
  7. Alte domenii - Sectorul 3
Postat 24 aprilie 2024

Electrician cu germana obligatoriu - Germania, 2900-5500€ net

Salariu

2 900 - 5 500 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Germania

Descriere

Descriere:

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG caută electricieni în domeniile instalațiilor electrice generale, montaj industrial, construcții de comutatoare, energii regenerabile precum și în tehnologii de automatizare și punere în funcțiune. În toate aceste domenii, MT Industrietechnik GmbH & Co. KG preiau și efectuează lucrări pentru clienți din Germania și nu numai. Compania este pe piață de mai bine de 44 de ani.

Responsabilități:

  • Efectuarea de instalări electrice,

  • Citiea corespunzătoare a unei scheme electrice,

  • Executarea diverselor atribuții care țin de electricitate, conform instrucțiunilor,

  • Alte atribuții care țin de activitatea unui electrician.

Cerințe:

  • Electrician certificat,

  • Cunoștințe bune de engleză (nivel minim B1) sau germană (minim A2),

  • permis de conducere (ideal, dar nu obligatoriu),

  • Simț al responsabilității, flexibilitate și spirit de echipă.

Beneficii:

  • 2900-5500€ net (în funcție de experiență și competențe)

  • Cazare asigurata,

  • Costurile de transport până în Germania sunt acoperite,

  • Asigurare de sănătate integrală și contribuție la pensie acoperite,

  • Îmbrăcăminte de lucru modernă și unelte profesionale oferite de companie,

  • Securitate ridicată a locului de muncă,

  • Pensie finanțată de angajator (extra față de cea obligatorie, după 6 luni de la angajare),

  • Contract de muncă permanent,

  • Bonusuri de sărbători,

  • Sistem de bonusuri bazat pe performanță,

  • Oportunități de formare,

  • Posibilitate de avansare in cadrul companiei.

Locație:

Germania

Despre companie:

De mai bine de 44 de ani, MT Industrietechnik este activă la nivel regional, național și internațional ca și companie de asamblare și service. De dimensiuni medii și administrată de proprietar, grupul internațional de companii are peste 1100 de angajați. Inovația, creșterea și un mediu de lucru ca în familie sunt motorul succesului nostru continuu. În Germania, MT Industrietechnik este reprezentată în 7 locații.

Dacă sunteți interesați, trimiteți un mesaj privat pe OLX sau pe Whatsapp la +40*******60 în care să detaliați experinența pe care o aveți și nivelul cunoașterii limbii germane sau engleze pentru a programa un interviu.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 247880181