2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Chitila
Postat 22 mai 2024

Electrician Chitila

Localizare

Chitila

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 38647188

E-INFRA este unul dintre cele mai puternice grupuri romanesti, cu o activitate de peste 27 ani. Prin intermediul companiilor parte a grupului, E-INFRA activeaza in arii precum infrastructura energetica, de telecomunicatii si civila, fiind, de asemenea, prezent si in domenii cheie ca productia de energie si energie verde, distributia de energie si gaze naturale sau telecomunicatii. Grupul reuneste activitatile Electrogrup, Nova Power&Gas, Netcity, Direct One si Wesee, companii active in domeniul proiectelor de infrastructura energetica si de telecomunicatii. Alaturi de acestea, E-INFRA s-a dezvoltat constant si numara astazi peste 1300 de angajati.

In momentul de fata cautam un Electrician care sa se alature companiei Electrogrup.

Responsabilitati

  • Executarea lucrarilor electrice cu respectarea normelor si limitelor conferite de gradul de autorizare ca si electrician

  • Executa lucrari de intretinere instalatii electrice conform nivelului de pregatire si a experientei sale in munca pe baza schemelor electromecanice din instalatii si recunoaste materialele corespunzatoare a fi puse in opera conform proiect

  • Executa verificari asupra instalatiilor electrice vizual, auditiv, sau cu ajutorul aparatelor de masura, prin proceduri adecvate, in vederea respectarii normelor PSI

  • Foloseste intodeauna echipamentul individual de protectie (cizme electroizolante, manusi electriozolante, casca cu viziera de protectie) la punerea sau scoaterea de sub tensiune a instalatiilor

Cerinte

  • Studii medii/superioare de specialitate

  • Cunoasterea schemelor si simbolurilor electrice

  • Constituie avantaj detinere autorizatii ANRE

Beneficii

  • Schema de salarizare axata pe rasplatirea performantei

  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala

  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii

  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati, bonusuri de performanta)

Localitate

Chitila,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Chitila
ID: 270574100