2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 3
Postat 08 mai 2024

Electrician automatist

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal:

Esti in cautarea unui loc de munca? La Meda ai oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, intr-una dintre cele mai mari si moderne fabrici de preparate din carne din Romania. Suntem in cautarea unui Electrician Automatist pentru echipa tehnica a fabricii!

Cerinte:

-studii medii - calificare de electrician;

-experienta relevanta pe un post similar minim 3-5 ani ;

-abilitati de comunicare si organizare;

-seriozitate;

-atitudine pozitiva;

-disponibilitate de a lucra in ture.

Descrierea jobului:

Ce ne dorim de la tine:

Sa stii sa faci programare de utilaje mari din punct de vedere electric.

Sa stii sa programezi calculatoarele care le asista in asa fel incat sa evite pene de curent, supraincarcarea, etc

Sa verifici, repari, si sa într tii instal tiil lectric ;

Sa monitorizezi buna functionare a tablourilor electrice si sa intervii atunci cand este cazul

Prezinta avantaj daca esti din domeniul de productie si mentenanta la utilaje mari specifice acestui domeniu

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Meda, asteptam sa ni te alaturi

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 265674407