2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 4
Postat 28 aprilie 2024

ELECTRIC ELCISA angajeaza colantatori, lucratori productie publicitara

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

DESCRIERE

Suntem in cautarea a doi noi colegi, care sa se alature echipei noastre.

Responsabilitati:

·       Producerea materialelor publicitare (casete luminoase, bannere, autocolante, copertine, cadre metalice, inscriptionari auto).

·       Montarea acestora la locatie.

Cerinte:

·       Indemanare si disponibilitate de a invata

·       Experienta anterioara (colantat, laminat, finisat), constituie un avantaj

·       permisul de conducere categoria B, constituie un avantaj

·       responsabilitate si atentie la detalii

·       seriozitate, profesionalism, simt organizatoric, spirit de initiativa

·       lucrul in echipa, pastrarea confidentialitatii

·       disponibilitate pentru deplasari, rezistenta la stres.

Oferim un mediu creativ si o atmosfera placuta.

Salariu atractiv, in functie de experienta.

Pentru informatii legate de job suna la 074opt296861.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268528881