1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Bacau
  5. Educatie - Training - Bacau

Anuntul este dezactivat

Postat 22 aprilie 2021

Specialistă în epilare laser

  • 2 000 - 3 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Bacau, Bacau

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

  • Suntem o companie lider în industria epilării definitive cu laser, ce face parte dintr-un grup ce deține peste 112 centre în toată Europa.
  • Ne dezvoltăm și oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri.
  • Atenți la detalii, pozitivi și dornici de perfecționare - așa am descrie membrii echipei noastre. Te așteptăm cu entuziasm în echipa noastră, într-un cadru profesional și modern.

Căutăm colegă pe postul de specialistă în epilare laser într-unul din centrele noastre.

Candidata Ideală în viziunea noastră trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:

·       Să fie amabilă, responsabilă si serioasă

·       Să aibă un aspect îngrijit

·       Ușurință în a lucra cu aparatură de ultimă generație

·       Atentă la detalii

·       Bune abilități de relaționare.

·       Absolventa ai unei scoli școală postliceala sanitara

·       Limba maghiara scris si vorbit

Responsabilități:

·       Lucrul cu aparatură modernă de epilare cu laser.

·       Deschiderea/închiderea unității de lucru în siguranță.

·       Asigurarea unui ambient plăcut pentru cliente.

·       Informarea clientelor cu privire la tratamentul de epilare și întreținerea acestuia.

·       Pregătirea fișelor clientelor și completarea acestora după fiecare ședință de tratament.

·       Verificarea produselor consumabile la începutul fiecărei zi de lucru.

·       Igienizarea periodică a cabinetului

Beneficii:

·       Beneficii salariale începând cu 2000 lei + bonusuri

·       Program lucru 8 h/zi Luni-Vineri, Weekend liber.

·       Posibilitate de avansare pe o poziție superioară precum director centru sau director centre.

·       Condiții excelente de lucru

·       Participarea la seminarii și cursuri de perfecționare

·       Lucrul într-o echipă de profesioniști

·       Devii specialist pe unicul laser de 4000-6000W, cel mai performant echipament exclusiv de epilare definitive din LUME.

ID: 217621374Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din