2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Bucuresti - Ilfov
  5. Educatie - Training - Voluntari
Postat 01 mai 2024

Educatoare cu studii de specialitate

Salariu

5 000 - 5 300 lei

Localizare

Voluntari

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Clientul nostru, gradinita privata acreditata, isi extinde echipa si cautam o persoana entuziasta pentru pozitia de educator.

Daca iubesti copiii, esti creativa si vrei sa contribui la dezvoltarea lor timpurie, te invitam sa aplici pentru rolul de educator.

Fiecare zi este plina de bucurie si aventuri, iar responsabilitatile tale vor fi:

  • Crearea si implementarea unui program educational stimulant si potrivit pentru copii.

  • Construirea unui mediu sigur, plin de afectiune si motivatie, in care copiii se pot simti increzatori si incurajati sa exploreze si sa invete.

  • Oferirea unui sprijin individualizat pentru fiecare copil, luand in considerare nevoile si interesele lor.

  • Promovarea dezvoltarii sociale, emotionale, cognitive si fizice a copiilor prin activitati interactive, jocuri si exercitii adaptate varstei lor.

  • Lucrul in echipa cu parintii si oferirea de feedback regulat cu privire la progresul si comportamentul copiilor.

  • Participarea activa la intalniri si programe de formare profesionala pentru a fi mereu in pas cu cele mai noi metode si practici educationale.

Pentru a fi potrivit pentru acest rol, avem cateva cerinte:

  • Diploma de licenta in domeniul educatiei, absolvent de Liceu pedagogic sau Facultatea de Stiințe ale Educației;

  • Experienta de minim 2-3 ani in educatia timpurie sau in lucrul cu copiii prescolari.

  • Cunostinte de limba engleza nivel conversational;

  • Cunostinte solide despre dezvoltarea copiilor si metodele de invatare adecvate.

  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu copiii si parintii.

  • Creativitate si capacitatea de a crea si implementa activitati educationale captivante.

  • O atitudine pozitiva, multa rabdare si o pasiune pentru munca cu copiii.

Oferta noastra include:

  • Un program de lucru full-time de luni pana vineri, intre orele 8:30 si 16:30.

  • Salariu lunar net 5300 Lei, in functie de experienta si calificari.

  • Beneficii suplimentare, cum ar fi decontarea transportului, masa de pranz asigurata si alte bonusuri.

  • Oportunitati de formare profesionala pentru a va dezvolta in continuare competentele si abilitatile.

  • Un mediu de lucru plin de satisfactii, oportunitati de crestere profesionala si un salariu competitiv.

  • Colegi simpatici si o echipa tanara dedicata profesiei.

Daca sunteti interesat sa faceti parte din echipa si sa contribuiti la cresterea si dezvoltarea copiilor, trimiteti-ne CV-ul la adresa de e-mail sau aplica folosind link:

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 269147517