2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bacau
  6. Contabilitate - Moinesti
Postat Azi la 08:00

ECONOMIST, studii superioare in contabilitate

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Moinesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

ECONOMIST/CONTABIL - gestioneaza un portofoliu de clienti

  • Bune cunostinte de contabilitate si operare in SAGA

  • Excelente abilitati de organizare si comunicare

  • Persoană responsabilă, organizată, meticuloasă;

  • Cunostinte bune de utilizare a programelor MS Office, in special Excel.

Responsabilități

  • organizarea documentelor, indosarierea si arhivarea;

  • efectuarea corectă și la timp a înregistrărilor în contabilitate, cronologic și sistematic, pe baza documentelor;

  • verificarea documentelor justificative primite, din punct de vedere al respectării legalitaţii;

  • altele

Disponibilitate de a lucra conform programului de lucru :

Luni-joi: 08.30-16.00

Vineri: 08.30 - 14.00

O zi pe saptamana se lucreaza de acasa.

In zilele de inchidere de luna a situatiiilor financiare, se lucreaza suplimentar.

Calificări

  • Studii superioare in domeniul economic;

  • Experienta anterioara pe un post similar;

Localitate

Moinesti,

Bacau

Bacau, Moinesti
ID: 269930889