2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Dambovita
  6. Contabilitate - Moreni
Postat 15 aprilie 2024

Economist, Contabilitate Primara

Localizare

Moreni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 937125

Societatea Aurora-Lc Srl cu sediul in Mun. Moreni cauta economist, contabilitate primara.

CANDIDATUL IDEAL

Persoana organizata, cu inițiativa și interesata de o colaborare pe termen lung.

Capacitate de organizare a muncii; simtul responsabilitatii;

Atenție la detalii și precizie în lucrul cu cifrele;

Diplomă studii economice si experienta intr-o firma sau departament de contabilitate constituie un avantaj;

Aptitudini operare PC in programul de contabilitate SAGA;

Abilitati de operare a pachetului MS Office Word si Excel;

DESCRIEREA JOBULUI

·         Efectuare plati furnizori; Evidenta cheltuielilor interne

·         Verificarea și operarea documentelor contabile in programul de contabilitate.

·         Efectuarea tuturor operațiunilor necesare pentru inchiderea lunara din punct de vedere contabil.

·         Intocmirea de diverse documente și/sau rapoarte necesare in activitatea financiar-contabila.

·         Efectuarea operațiunilor/documentelor specifice activitatii de salarizare.

·         Evidența extraselor bancare.

 Pachet salarial atractiv corelat cu experienta;

Transport decontat.

Descrierea companiei:

Experienta de peste 30 de ani pe piata de materiale de constructii

Gama variata de produse de constructii si amenajarii interioare.

Primim CV-uri si in magazin.

Localitate

Moreni,

Dambovita

Dambovita, Moreni
ID: 269040049