2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Mures
  6. Contabilitate - Ungheni
AnFeed
Postat 29 aprilie 2024

Economist/Contabil la AnFeed

Localizare

Ungheni

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalCUI / CIF: RO15257194

Ne mărim echipa cu un Economist/Contabil dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii, rațională, analitică și ai o gândire logică, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

RESPONSABILITĂȚI

- Inventariere: inventarul fabricii și al magazinelor

- Gestionarea și verificarea facturilor de intrare și de ieșire

- Organizarea producției în sistemul ERP

- Verificarea și plasarea comenzilor pentru nevoi

- Gestionarea parcului auto: ITP, RCA, CASCO, ROVINIETA, GPS, întreținere, reparații, anvelope.

CERINȚE

- Diplomă de studii superioare în domeniul economic

- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan

- Atenție la detalii și precizie în lucrul cu cifrele

- Abilități excelente de comunicare

- Permis de conducere cat. B

AVANTAJ

- Experiență relevantă în domeniul contabilității

- Cunoașterea limbii maghiare

- Este o persoană dinamică și optimistă

BENEFICII

- Pachet salarial atractiv, tichete de masă și bonusuri de performanță

- Decontare transport

- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

- Program de lucru fix, fără schimburi

- Laptop, telefon de companie

- Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, cu o echipă dinamică și profesionistă

Dacă sunteți interesat, vă așteptăm CV-ul și scrisoarea dvs. de intenție.

Candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. Locul de muncă este în Ungheni, județul Mureș, cu un program de lucru de luni până vineri între orele 7:30 și 16:00.

Localitate

Ungheni,

Mures

Mures, Ungheni
ID: 269355595