2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Prahova
  6. Contabilitate - Campina
Postat 22 mai 2024

Economist/contabil

Localizare

Campina

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Se ofera:

  • Salariu atractiv;

  • Prima Paste, Craciun, bonusuri ocazionale.

Cerinte:

  • Studii superioare

  • Experienta de minimum 5 ani pe o pozitie similara

  • Cunostiinte de legislatie in domeniul financiar - contabil;

  • Abilitati de utilizare a  programelor informatice de contabilitate;

  • Reprezinta un avantaj cunoasterea programului SAP;

  • Capacitate de a respecta termenele limită.

Responsabilitati:

  • Asigura inregistrarea cronologica,  sistematica si corecta a documentelor financiar-contabile ale societatii;

  • Respecta termenele limita impuse pentru predarea raportarilor lunare;

  • Elaboreaza in termen util situatiile privind raportarile catre  conducerea societatii;

  • Urmareste si asigura organizarea, clasarea, indosarierea si pastrarea la arhiva a tuturor documentelor care stau la baza operatiunilor contabile.

Localitate

Campina,

Prahova

Prahova, Campina
ID: 270579606