2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Galati
  6. Contabilitate - Galati
Postat 08 mai 2024

Economist contabil

Salariu

3 150 - 5 000 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

ANGAJAM Economist Contabil

Descriere Rol

Elektrosmart Electric, un lider în soluții de energie regenerabilă și instalații electrice, caută să își extindă echipa cu un Economist Contabil dedicat si profesionist. Dacă ești pasionat de domeniul financiar-contabil și dorești să te alături unei echipe dinamice, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilitati.

Introducerea facturilor in SAGA.

Pregătirea și analiza bilanțurilor contabile.

Gestionarea fluxurilor de numerar și elaborarea bugetelor.

Supravegherea operațiunilor contabile și asigurarea conformității cu standardele financiare.

Colaborare cu departamentul de resurse umane pentru procesarea salarizării.

Pregătirea rapoartelor financiare pentru management.

Asigurarea conformității fiscale și coordonarea cu consultanții externi pentru audituri.

Ce oferim:

Pachet salarial competitiv, ajustat în funcție de experiență și performanță.

Program de lucru de 8 ore, cu flexibilitate în gestionarea timpului de muncă.

Bonusuri de performanță și premii de sărbători.

Oportunități de dezvoltare profesională și acces la cursuri de specializare.

Mediu de lucru modern și suportiv, într-o echipă tânără și dinamică.

Posibilitatea de a contribui la proiecte inovatoare și sustenabile.

Cerinte:

Studii superioare în domeniul economic.

Experiență de minim 2 ani într-un rol similar.

Cunoștințe solide de legislație fiscală și contabilitate.

Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.

Cunoașterea programelor de contabilitate și Excel.

Aplica Aum.

Dacă ești motivat să te alături echipei Elektrosmart Electric și îndeplinești criteriile menționate, trimite-ne CV-ul tău.

Sunstem entuziasmati sa te cunoastem si sa aflam cum poti contrinui la succesul Elektrosmart Electric .

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 269504639