2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Cluj
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Turda
Eckerle Automotive
Postat 29 aprilie 2024

ECKERLE angajeaza Gestionar depozit

Localizare

Turda

Descriere

Oportunităţi

  • Posibilitate de a lucra într-o companie multinațională, cu capital german, ca membru al unei echipe tinere și motivate;

  • Training la locul de muncă;

  • Posibilitate de avansare.

Candidatul Ideal

  • Studii medii, avantaj profil tehnic;

  • Experienţă în domeniul gestiunii;

  • Cunoştinţe sisteme de operare gestiune;

  • Atestat ISCIR clasa Stivuitoare;

  • Persoană organizată şi responsabilă;

  • Disponibilitate de muncă în 3 schimburi.

Descrierea jobului

  • Recepţia materiei prime şi a mărfurilor;

  • Controlul cantitativ şi în concordanţă cu documentul însoţitor al mărfii (factură, aviz de însoţire a mărfii);

  • Verificarea stocului de materii prime din depozit şi inventarierea lor periodică;

  • Pregătirea materialelor pentru producţie în cantitatea suficientă şi pentru toate schimburile de lucru;

  • Utilizarea sistemului informatic pentru gestionarea materiei prime şi a celorlalte mărfuri aflate în depozit;

  • Efectuarea inventarelor ocazionale de câte ori o cer responsabilii de livrare;

  • Ordine şi curăţenie în depozit şi în afara lui.

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 268593324