Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 4
Postat 19 februarie 2024

E-Mobility Rentals - Administrativ Asistent Manager

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Descrierea Postului:

E-Mobility Rentals, lider în soluții de mobilitate electrică, caută o persoană organizată și responsabilă pentru rolul de Asistent Administrativ. Domeniul de activitate va include gestionarea documentelor și proceselor specifice înmatriculării vehiculelor electrice, sortarea și indosarierea facturilor, menținerea comunicării cu firmele și partenerii colaboratori, raportare și gestionare corespondență e-mail.

Responsabilități:

1. Evidența Actelor și Contractelor: Gestionarea și evidența documentelor legate de înmatricularea vehiculelor electrice.

2. Sortare și Indosariere Facturi: Organizarea și gestionarea facturilor, asigurând o evidență precisă.

3. Comunicare și Raportare: Menținerea unei comunicări eficiente cu firmele și colaboratorii, raportare conform cerințelor.

4. Trimitere E-mail: Gestionarea și răspunsul la corespondența prin e-mail în mod prompt și profesional.

Cerințe:

1. Limba Engleză: Abilități avansate de comunicare în limba engleză, atât în scris, cât și în vorbire.

2. Operare PC: Abilități solide în utilizarea PC-ului și a Pachetului Office.

3. Permis de Conducere: Posesia permisului de conducere categoria B.

Beneficii:

- Implicare într-un domeniu inovator și în plină dezvoltare.

- Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.

- Mediu de lucru prietenos și dinamic.

Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a vă alătura echipei E-Mobility Rentals!

Localitate

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 266147996

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau