2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Bacau
  6. Curierat - Onesti
Postat 26 aprilie 2024

DSC Expres Logistic angajeaza curier in Onesti

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Onesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 29255819

DSC EXPRES LOGISTIC (Dragon Star Curier), anagajeaza curier pt depozitul din Onesti!

Daca esti serios, motivat, punctual si ai simtul raspunderii, te asteptam in echipa noastra pentru un loc de munca pe perioada nedeterminata

Ce ar trebui să ai?

- Experiență anterioară în industria curieratului/transportului (ar fi un avantaj);

- Experienta in conducerea autoutilitarelor de 3.5 t de minim 6 luni

- Rezistență la un flux de lucru constant;

- Dispoziție și eficiență în manipulare / sortare de produse (în scopul etichetării / scanării si livrarii coletelor).

- Disponibilitate pentru lucru in echipa,

Descrierea jobului

Ce ar trebui să faci?

- Să fii serios, punctual si atent la detalii

- Să sortezi produsele (colete) în vederea incarcari si a livrari acestora in zona arondata

- Să menții legătura cu departamentele de suport din cadrul companiei;

- Să raportezi managerului direct;

- Să sesizezi diversele erori apărute în cadrul sarcinilor zilnice;

Cu ce vine jobul la pachet?

- Un pachet salarial ce incepe de la 2500 ron, net, dar ce poate fi adaptat in functie de performante.

- Telefon si masina de serviciu!

Localitate

Onesti,

Bacau

Bacau, Onesti
ID: 241467719