2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 2
Dristor Kebab SRL
Postat 25 aprilie 2024

Dristor Kebab angajeaza CASIER Sector 2 - Colentina

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Renumită pentru gustul său autentic și serviciile de calitate, Dristor Kebab își extinde echipa și caută un casier dedicat și entuziast.

Responsabilități:

  • Efectuarea tranzacțiilor cu clienții și gestionarea încasărilor cu precizie

  • Asigurarea unui serviciu prompt și politicos la casa de marcat

  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura o experiență plăcută pentru clienți

  •  Respectarea normelor de igienă și curățenie în zona de casă

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul casieriei (constituie un avantaj)

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

  • Atitudine pozitivă și orientată către servicii de calitate

  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat

  • Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv weekend-uri și sărbători

Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanțe

  • Tichete de masa

  •  Mediu de lucru prietenos și dinamic

  •  Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 266586531