2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Iasi
  6. Personal Fast Food - Iasi
Postat Azi la 12:58

Dopo Poco Delivery angajează Preparator în Bucătarie

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4

Echipa noastră de catering este în căutare de preparatori bucătărie pasionați și talentați pentru a se alătura departamentului nostru de bucătărie.

Responsabilități:

·       Pregătirea ingredientelor pentru gătit (spălare, curățare, tăiere).

·       Asamblarea și prezentarea mâncărurilor conform standardelor companiei.

·       Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru.

·       Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei.

·       Respectarea normelor de siguranță și igienă alimentară.

Cerințe:

·       Experiență anterioară în domeniul culinar sau catering reprezintă un avantaj.

·       Abilități bune de organizare și atenție la detalii.

·       Capacitatea de a lucra într-un ritm alert și de a gestiona sarcini multiple.

·       Cunoștințe de bază în igiena alimentară și siguranța muncii.

Oferim:

·       Pachet salarial avantajos.

·       Bonuri de masă în valoare de 30 ron/zi lucrată.

·       Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei companii de succes.

·       Mediu de lucru prietenos și profesionist.

Pentru detalii vă rugăm să sunați la numerele de telefon care sunt afișate imediat sub anunț sau să ne trimiteți CV-ul dvs. într-un mesaj atașat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270398617