2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Iasi
  6. Curierat - Iasi
Bogdan
Postat 19 mai 2024

Dopo Poco Delivery angajează Livrator pentru Scuter

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: A, BNumarul de posturi disponibile: 4

    Suntem în căutarea unor livratori pentru scuter, categoria B, pentru a se alătura echipei noastre din cadrul serviciului de livrare. Dacă ești o persoană dinamică, responsabilă și pasionată de conducerea motocicletelor sau scuterelor, atunci te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități:

·        Livrarea comenzilor într-un mod eficient și prompt.

·        Respectarea regulilor de circulație și a siguranței rutiere.

·        Comunicarea eficientă cu clienții și colegii.

·        Întreținerea și curățarea scuterului.

Cerințe:

·        Permis de conducere minim categoria B (se acceptă și doar categoria A)

·        Experiență anterioară în livrare (reprezintă un avantaj).

·        Abilități bune de navigare și orientare.

·        Capacitatea de a lucra în condiții de stres și de a gestiona termenele limită.

Beneficii:

·        Salariu și bonusuri în funcție de performanță.

·        Program flexibil ( 8, 6 si 4 ore).

·        Tichete de masă în valoare de 30 ron/zi lucrată.

·        Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și prietenoasă.

Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău sau să ne contactezi la numărul de mai jos. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să te avem în echipa noastră!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269691089