2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Calarasi
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Calarasi
Olimpia Mihaela Schiopu
Postat 19 aprilie 2024

Donalam Angajeaza Operator Prelucrări Mecanice!

Localizare

Calarasi

Descriere

Te invităm să te alături echipei Donalam!

Echipa noastră are nevoie de Operator Prelucrări Mecanice!

Îți place să duci lucrurile la bun sfârșit, cât mai repede și bine?

Căutăm un coleg cu afinitate pentru domeniul tehnic cu sau fără experiență.

 În afară de pasiune, mai așteptăm din partea ta:

-        Minim studii medii finalizate (școală profesională in domeniu) sau certificat de calificare in domeniu avizat de Ministerul Muncii

-        Inițiativă

-        Implicare

-        Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului:

Sarcinile de lucru sunt efectuate în mediul plăcut al atelierului de strungărie al Departamentului Calitate dotat cu echipamente de ultimă generație, cu urmatoarele responsabilități principale:

-        Colectarea probelor din principalele puncte de lucru (utilizând autoutilitara companiei dedicată acestui proces);

-        Respectarea și aplicarea  condițiilor de calitate stabilite, cât și a procedurilor și instrucțiunilor de identificare, înregistrare și trasabilitate a probelor prelevate și a epruvetelor pregătite;

-        Utilizarea echipamentelor din dotare pentru care este instruit in vederea prelucrarii pieselor (fierastrau cu banda, echipamente CNC, etc)

-        Efectuarea mentenanței zilnice/curente a echipamentelor de prelucrări mecanice;

Oferim :

Un loc de muncă stabil și provocator;

Oportunități de training și dezvoltare în carieră;

Pachet salarial competitiv format din:

 - Salariu;

- tichete de masă – 40 lei/zi lucrata;

- prime de Paște (300 lei net), Crăciun (300 lei net), Ziua Metalurgistului (500 lei brut);

- Tichete de vacanță – 2500 lei net;

- asigurare medicală privata;

- prime de integrare (800 lei – dupa anul I, 1600 lei – dupa anul II si 2500 lei – dupa anul III).

Localitate

Calarasi,

Calarasi

Calarasi
ID: 267094144