2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bihor
  6. Personal necalificat - Oradea
Postat 23 aprilie 2024

Distribuitori Oradea

Localizare

Oradea

Full time

Nivelul de studii: Necalificat

Descriere

SC Inform Media Press SRL

ANGAJEAZĂ

DISTRIBUITORI DE PRESĂ (împarţire ziare la abonaţi, în cutiile poştale) in ORADEA:

-zona Centru (Republicii, Eminescu, Ciorogariu, Parcul Traian, Enescu, Jiga)

-zona Nufarul (Bumbacului, Iuliu Hossu, C.Noica, Eforiei, Eftimie Murgu, Forajului, Gradinarilor, Ialomitei, Onisifor Ghibu, Scoalelor, Zidarilor)

DESCRIEREA POSTULUI:

- distribuitorul imparte ziarele in cutiile postale ale abonatilor, dimineata, la prima ora (luni-vineri)

- incaseaza contravaloarea abonamentelor de la abonatii ziarelor (incasarea abonamentelor se face lunar)

CERINŢE:

- persoană serioasă, organizată

- disponibilitate de deplasare pe zona alocată

OFERIM:

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată

- program de lucru part-time - 2 ore in zona Centru; 4 ore in zona Nufarul

CV-urile se pot trimite la sediul redacţiei – Bulevardul Dacia, nr. 34, sau pe e-mail.

Informaţii la: 07********49, 07********95, 07********55

Solicitantul este de acord cu utilizarea datelor sale personale conform regulamentuluiGDPR al firmei noastre publicat pe site-ul Inform Media Press.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269413946