2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Oradea
Postat 11 aprilie 2024

DISTRIBUITORI DE PRESĂ (împ. ziare la abonaţi, în cutiile poştale)

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experienta

Descriere

SC Inform Media Press SRL

ANGAJEAZĂ

1. DISTRIBUITORI DE PRESĂ (împarţire ziare la abonaţi, în cutiile poştale) in Salard si Uileacu de Munte.

DESCRIEREA POSTULUI:

- distribuitorul imparte ziarele in cutiile postale ale abonatilor, dimineata, la prima ora (luni-vineri)

- incaseaza contravaloarea abonamentelor de la abonatii ziarelor (incasarea abonamentelor se face lunar)

CERINŢE:

- persoană serioasă, organizată

- disponibilitate de deplasare pe zona alocată

OFERIM:

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată

- program de lucru part-time - 1 ora, dimineaţa

CV-urile se pot trimite la sediul redacţiei – Bulevardul Dacia, nr. 34, sau pe e-mail.

Informaţii la: 07********95, 07******56, 07******55.

Solicitantul este de acord cu utilizarea datelor sale personale conform regulamentului GDPR al firmei noastre publicat pe site-ul Inform Media Press.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 267280135