2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Promoter-brand ambassador
  5. Promoter-brand ambassador - Cluj
  6. Promoter-brand ambassador - Cluj-Napoca
Postat 13 mai 2024

Distribuitor de pliante

Salariu

100 - 1 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Tip job

Project Based

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1Program flexibilCUI / CIF: 46740376

Suntem în căutarea unei persoane entuziaste și dinamice, în special o femeie, care să se alăture echipei noastre în calitate de distribuitor de pliante într-un centru comercial. Dacă îți place să fii în mijlocul acțiunii, să comunici eficient cu oamenii și să promovezi servicii de calitate, atunci această poziție este pentru tine!

Responsabilități:

  • Distribuirea pliantelor și a materialelor promoționale în cadrul centrului comercial

  • Interacționarea pozitivă și profesionistă cu potențialii clienți

  • Răspunderea întrebărilor și oferirea informațiilor despre serviciile noastre de închiriere narghilele

  • Promovarea imaginii și a brandului afacerii noastre

    Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonale

  • Atitudine pozitivă și energică

  • Experiența anterioară în distribuirea de materiale promoționale este un avantaj, dar nu este obligatorie

    Beneficii:

  • Remuneratie atractiva si comision pe conversie

  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și entuziastă

    Dacă ești interesat/ă să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul afacerii noastre, te rugăm să ne contactezi.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270013552