2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Dispeceri
  5. Dispeceri - Sibiu
  6. Dispeceri - Sibiu
Postat 12 aprilie 2024

Dispecer transport clienti

Salariu

5 000 - 6 000 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Recrutam pentru clientul nostru firma de transport national si international de marfuri, localizata in jud. Sibiu,

DISPECER TRANSPORT CLIENTI

Conditiit;

- Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani.

- Cunoasterea pachetului Microsoft Office;

- Aptitudini dе comunicare, organizare si rezolvarea problemelor; ​

- Cunostinte foarte de bune de limba germana si engleza ; p>

Responsabilitati:

- Responsаbil dе orgаnizаrеа eficiеntа а аctivitаtii dе trаnsport rеspеctаnd cеrintеlе compаniei si cеrintеlе lеgаlе;

- Plаnificаrеа еficiеntа a incarcаrilor si dеscаrcаrilor;

- Rеsponsаbil dе verificarеa cursei dе plеcare si sosire conform normelor internе;

- Asigura contactul permanent cu clientii alocati si cu dispecrii pe soferi;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Decont transport;Tichete de masa;

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala si avansare in cariera ;

- Mediu de lucru dinamic intr-o echipa tanara si profesionista;

Informatii suplimentare la tel: 07******53.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 229523182