2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 3
Postat 23 mai 2024

Dispecer Transport

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Program de munca: Program normal

Suntem in cautarea unui profesionist dedicat si orientat catre client , pentru a se alatura echipei noastre in calitate de Dispecer Transport .Daca sunteti o persoana entuziasta , cu experienta in domeniul transportului si dornica sa contribuie la succesul unei companii in plina crestere , va invitam sa aplicati pentru acest rol .

Candidatul Ideal :

  • Experienta de cel putin 1 an intr-un rol similar

  • Cunostinte solide de operare pe bursele de transport

  • Competente avansate de comunicare in limba engleza

  • Abilitati excelente de negociere si colaborare in echipa

  • Orientare catre nevoile clientului

  • Cunostinte temeinice de legislatie specifica domeniului de transport intern si international

  • Avantaje aditionale includ detinerea unui portofoliu propriu de clienti

Responsabilitatile postului :

  • Preluarea comenzilor de transport si gestionarea acestora in mod eficient

  • Negocierea preturilor cu transportatorii si mentinerea unei relatii profesionale

  • Comunicare eficienta a detaliilor legate de incarcarea si descarcarea marfurilor

  • Rezolvarea prompta a problemelor legate de transport si urmarirea acestuia pana la destinatie

  • Procesarea documentelor necesare pentru desfasurarea activitatii

  • Utilizarea eficienta a platformelor si burselor de transport

Beneficiile oferite :

  • Pachet salarial competitiv , in concordanta cu experienta si abilitatile fiecarui angajat

  • Bonusuri de performanta , in functie de rezultatele individuale si de echipa

  • Prime de sarbatori pentru a sarbatori impreuna realizarile noastre

Daca sunteti pregatit sa va alaturati unei echipe dinamice si sa va implicati intr-un mediu de lucru stimulant va rugam sa ne contactati !

Pentru detalii si aplicari , te rugam sa ne contactezi la :

Telefon : 07********36/ 07********91

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 270616367