2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 6
Postat 28 martie 2024

Dispecer Transport

Salariu

5 500 - 7 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

- Experienta in coordonarea si supervizarea unei echipe ( 10 soferi)

- Studii medii;

- Cunostinte operare PC

- Abilitati bune de organizare, planificare a activitatilor, luare de decizii si gestionare a situatiilor neprevazute

- Posesor permis de conducere categoria B

- Capacitatea de comunicare

- Spirit de echipa, integritate, responsabilitate si corectitudine

- Deschis pentru dezvoltare

Constituie un avantaj:

- Studiile tehnice in domeniul logisticii sau in domenii similare

- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

Descrierea jobului

- Organizează desfasurarea muncii personalului din subordine - (10-15 soferi)

- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa pe timpul transporturilor

- Intocmeste diferite rapoarte

- Initiaza actiuni corective/ preventive

- Verificarea si alcularea consumului

- Verificarea starii technice a masiniilor de transport si semnalarea problemelor catre mecanic

- Planificarea rutelor de distributie

- Verificarea si respectarea orelor de distributie

- Verificarea respectarii procedurilor de lucru

Descrierea companiei

Austroglass este o retea nationala de ateliere de montaj geamuri auto.

Prezent in 25 locatii a tarii, distribuim marfa zilnic din depozitul central din Bucuresti pe 5 rute diferite in toata tara cu autoutilitare 3,5 t (masini proprii) atat pentru atelierele proprii cat si pentru colaboratori.

Dorim dezvoltarea rutelor si imbunatatirea serviciilor de transport.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268166781