2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Dispeceri
  5. Dispeceri - Bucuresti - Ilfov
  6. Dispeceri - Bucuresti
  7. Dispeceri - Sectorul 4
Postat 04 mai 2024

Dispecer parcare APACA

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO22353160

Persoana serioasa care cauta un loc de munca stabil. Oferim seriozitate si punctualitate in plata salariului si beneficiilor (SE PLĂTESC ORE SUPLIMENTARE, BONURI MASA).

Cu ore suplimentare beneficiul net poate ajunge la 2700-3000 lei, in medie, la care se adauga bonuri de masa.

ABILITATI:

- abilitati PC (Windows);

- abilitati de comunicare concisa si clara; interactionare directa, eficienta si plina de curtoazie cu clientii parcarii;

- abilitati de invatare rapida a utilizarii unor echipamente specifice (sistem automat parcare);

- intelegere si comunicare scrisa si orala eficienta;

- punctualitate.

STUDII SI EXPERIENTA - diploma de bacalaureat sau echivalent, reprezinta un avantaj; - de preferat, experienta intr-un mediu similar (interactiune cu publicul, casierie, etc).

Descrierea jobului

Program de lucru: ture interschimbabile de 12 ore, 12/24, 12/48.

RESPONSABILITATI:

- supervizarea bunei functionari a sistemului de parcare complet automat; folosire software specializat administrare (stare functionare echipamente sistem)

- interactiune cu clientii parcarii auto cu plata, in scopul furnizarii de informatii (modalitati de plata, pasi in efectuarea platilor la automat, utilizarea echipamentelor in parcare)

- intermedierea de plati la casa manuala de plata (inregistrare plati in software specializat, manipulare numerar)

- adresarea defectiunilor sistemului de administrare al parcarii si raportarea lor catre superiorul direct (site manager) sau direct la departamentul de service & mentenanta

- acordarea de sprijin informational clientilor in raportarea evenimentelor petrecute in parcare (accidente) catre entitatile competente (companie paza, politie); relatii cu alte entitati (politie, paza)

Conditii de munca - conditii de interior (climatizare) si ocazional conditii de exterior. Raportare/interactiune - raporteaza la superiorul direct (administratori locatie/firma); - interactioneaza cu agenti paza, personal centru comercial, clienti parcare.

Descrierea companiei

Parking Experts e principalul operator parcari profesionist din Romania si furnizorul nr. 1 de sisteme parcare de inalt nivel tehnic. Clientii nostri sunt marea majoritate a mall-urilor din Bucuresti, a lanturilor de supermarket-uri, hoteluri de 4 si 5 stele, etc.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 253265864