2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Monitorizare
  5. Monitorizare - Arges
  6. Monitorizare - Pitesti
Postat 22 aprilie 2024

Dispecer Monitorizare Video

Localizare

Pitesti

Full time

Numarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 32451556

Descriere

 Candidatul Ideal

Esti colegul ideal pentru noi daca:

-          Atestatul pentru Dispecer Centru de Alarma;

-          Diploma de bacalaureat;

-          Te adaptezi usor in utilizarea programelor informatice noi;

-          Persoana atenta la detalii cu bune abiliati de comunicare;

-          Atentie distributiva, capacitate de sinteza ridicata, viteza de reactie, promtitudine;

-          Experienta in domeniul securitatii private sau experienta in call center;

Descrierea jobului:

 Care va fi rolul tau in cadrul echipei:

-          Disponibilitate pentru program de lucru, de zi de noapte: 12 cu 24 si 12 cu 48;

-          Sa monitorizezi si sa operezi sisteme electronice de securitate instalate la obiective;

-          Sa utilizezi platforme software dedicate managementului securitatii;

-          Sa asigure suportul telefonic in diverse situatii specific conceptului de securitate;

-          Monitorizarea defectiunilor si anuntarea echipei de interventie pentru remedierea lor;

-          Intocmirea de rapoarte de schimb/tura, statistici elementare;

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 269351262