2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Monitorizare
  5. Monitorizare - Brasov
  6. Monitorizare - Brasov
Postat 30 mai 2024

Dispecer centru de alarme Afi Mall Brasov

Salariu

2 600 - 3 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Responsabilități:

-          monitorizarea camerelor de supraveghere în vederea identificării factorilor de risc privind siguranța clienților, angajaților și a bunurilor materiale din obiectiv

-          supravegherea sistemelor de securitate (antiefracție, antiincendiu)

-          consemnarea evenimentelor ce țin de securitatea obiectivului

-          urmarea procedurii stabilite în cazul evenimentelor neplăcute

Cerințe:

-          persoană cu spirit de observație, responsabilă, meticuloasă și perseverentă

-          studii medii finalizate

-          cunoștințe de operare PC

-          experiența într-o poziție similară prezintă un avantaj

-          disponibilitate de a lucra în ture și în weekend

  • ANUNTUL ESTE DISPONIBIL DOAR PENTRU FEMEI.

Beneficii:

-          pregătire tehnică și managerială

-          posibilități de dezvoltare a carierei

-          salariu motivant

-          mediu de lucru plăcut și curat

Descrierea firmei:

Compania D.O Security înființată în 1998, oferă soluții integrate de securitate atât pentru siguranța personală, a bunurilor cât și al obiectivelor fie ele locuințe sau locuri de afacere. Misiunea noastră este de a vă ajuta în a vă proteja familia, investițiile sau bunurile de valoare prin soluții de securitate ce îmbină efectivul de pază umană cu tehnologia sistemelor.

Creăm concepte de securitate unice pentru fiecare tipologie de obiectiv, afacere sau locuință privată prin implementarea celei mai potrivite soluții de securitate care îmbină eficient resursa umană cu tehnologia sistemelor de securitate.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270615953