2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dolj
  5. Alte locuri de munca - Isalnita
Postat 10 iunie 2024

Disceper logistic, Isalnita

Salariu

4 500 - 5 300 lei

Localizare

Isalnita

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Cautam un Dispecer logistica pentru unul din clientii nostri, cel mai important producator roman de materiale de constructii, finisaje, termosisteme, vopsele lavabile, tencuieli decorative, schele, echipamente.

 Locatie: Isalnita, jud. Dolj

 Program de lucru: 08:00 – 16:00 de luni pina vineri

 Responsabilitati:

  • Mentinerea relatiei cu clientii/transportatorii (transmiterea, monitorizarea si finalizarea comenzilor)

  • Organizarea transporturilor rutiere, de la preluarea comenzii de la client

  • Negocierea pretului cu transportatorul

  • Urmarirea derularii transportului pana la destinatie

  • Mentine legatura doar cu transportatorul

  • Verifica pe bursa de transport cea mai buna oferta

  • Trimite actele, date pentru incarcare/descarcare

  • Se ocupa de transporturi doar la nivel national

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul transporturilor (Managementul Transporturilor) - obligatoriu

  • Experienta minim 3 ani

  • Limba engleza

  • Rapiditate in munca si flexibilitate

  • Bune abilitati de comunicare

  • Rezistenta la stress

Beneficii:

  • Salariu competitiv, in functie de experienta si cunostinte

  • Bonuri de masa 40 lei/zi

  • Prime de Paste si de Craciun

  • Prima de vacanta

  • Abonament servicii medicale

Va rugam sa includeti urmatoarea clauza in CV-ul dvs. (sau in alte documente de cerere ori intri intr-un mesaj adresat noua): “Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale continute in documentele trimise catre MGM Recruitment SRL, pentru scopurile necesare desfasurarii procesului de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Daca doriți sa luam in considerare candidatura dvs. si in viitoarele recrutari, va rugam sa includeti si o clauza suplimentara cu urmatorul continut: “Consimt la prelucrarea datelor mele personale continute în documentele trimise catre MGM Recruitment SRL si ca aceasta sa implementeze viitoare procese de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Localitate

Isalnita,

Dolj

Dolj, Isalnita
ID: 270497291