2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 6
Postat 27 mai 2024

Director financiar

Salariu

3 000 - 10 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilități

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor financiare ale companiei

  • Gestionarea și supravegherea tuturor aspectelor financiare ale companiei, inclusiv contabilitatea, bugetarea, auditul și raportarea financiară

  • Coordonarea pregătirii rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale

  • Monitorizarea performanței financiare și a riscurilor și recomandarea măsurilor de îmbunătățire

  • Asigurarea conformității cu reglementările financiare și fiscale

  • Dezvoltarea și implementarea politicilor și procedurilor financiare

  • Colaborarea cu echipele de management pentru a oferi suport financiar și strategic în luarea deciziilor

  • Supravegherea echipei financiare și asigurarea dezvoltării profesionale a membrilor acesteia

Cerințe

  • Minimum 1-2 ani de experiență în roluri financiare de conducere

  • Cunoștințe avansate de contabilitate, bugetare și raportare financiară

  • Experiență în dezvoltarea și implementarea strategiilor financiare

  • Excelente abilități de leadership și gestionare a echipei

  • Abilități de comunicare și prezentare, cu capacitatea de a interacționa eficient la toate nivelurile organizației

  • Cunoștințe avansate de utilizare a software-urilor financiare și ERP

Beneficii

Pachet salarial atractiv și competitiv

Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate

Mediu de lucru dinamic și echipă de profesioniști dedicată

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 270778566