2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Iasi
  6. Specialist Marketing - Iasi
Postat 03 aprilie 2024

Digital Marketing Manager

Salariu

2 500 - 7 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 49553747

Suntem în căutarea unor persoane motivate să se alăture echipei noastre în calitate de Digital Marketing Manager (PPC).

În această poziție, veți fi responsabil de gestionarea și optimizarea campaniilor publicitare pentru a atrage trafic și a atinge obiectivele de performanță impuse.

Deși nu este necesară experiența anterioară, candidații trebuie să posede o gândire analitică și creativă. Oferim training pentru noii membrii ai echipei noaste.

În calitate de Digital Marketing Manager, veți lucra totodată și cu datele rezultate din campaniile online, necesitând competențe în Excel sau Google Sheets.

Responsabilități:

  • Crearea și gestionarea campaniilor publicitare online pentru a îndeplini obiectivele de performanță.

  • Realizarea unei analize ample a datelor pentru a optimiza performanța reclamelor.

  • Utilizarea Excel sau Google Sheets pentru manipularea datelor.

  • Învățarea și stăpânirea diferitelor sisteme interne utilizate pentru gestionarea campaniilor.

  • Rămânerea la curent cu tendințele actuale și adaptarea strategiilor pentru a se alinia cu dinamica pieței în schimbare.

  • Gândirea creativă pentru a rezolva diverse provocări și sarcini legate de digital marketing.

Cerințe:

  • Abilități de comunicare în scris și verbal în limba engleză - nivel minim B1.

  • Competențe în Excel sau Google Sheets.

  • Capacitatea de a se adapta la schimbările din industrie și de a gândi inovativ.

  • Abilitatea de a efectua mai multe sarcini simultan, de a prioritiza eficient și de a gestiona diverse responsabilități.

  • Abilități de analiză a datelor.

  • Capacitatea de a lucra ore prelungite în fața unui computer.

Informații suplimentare:

  • Poziție: Full-time, la birou.

  • Nu sunt disponibile opțiuni de lucru la distanță sau hibrid.

  • Locație: Iași, Șoseaua Națională.

Dacă sunteți o persoană motivată, cu pasiune pentru digital marketing, analiza datelor și rezolvarea problemelor, vă încurajăm să aplicați prin formularul OLX.

Alăturați-vă unui mediu de lucru provocatoar și recompensatoar, unde veți avea oportunitatea de a crește și de a excela în domeniu.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268191182