2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Harghita
  6. Transport marfa - intern - Toplita
Postat 09 aprilie 2024

DGH Log & Sped Angajeaza Sofer Profesionist Toplita/Bilbor

Salariu

5 800 - 6 000 lei

Localizare

Toplita

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 27392364

Descriere

DGH Log & Sped angajeaza Sofer Profesionist

Infiintata in 2010, DGH Log & Sped este in prezent unul dintre cei mai puternici jucatori ai pietei interne de expeditie si logistica in transportul rutier de marfuri, cu peste 429 clienti activi, 2795 furnizori de transport, peste 87.500 curse realizate de DGH si o cifra de afaceri de peste 89.000.000 LEI.

Specializarea noastra sunt transporturile rutiere interne de marfuri generale cu autocamioane de 24 de tone, beneficiind in prezent de exclusivitatea unei flote de 185+ de ansambluri cap-tractor si semiremorca.

Am castigat increderea clientilor si a furnizorilor nostri prin competenta, promptitudinea si consecventa unei echipe de profesionisti, care transforma expeditia dintr-un simplu job, intr-o aventura. Intr-un mediu dinamic, in permanenta schimbare, acest lucru reprezinta factorul determinant pentru asigurarea unui serviciu de calitate si pentru garantarea succesului DGH!

Candidatul ideal:

Sa detina permis de conducere B, C+E;

Sa detina card tahografic

Sa detina atestat transport marfa

Fara evenimente in trafic;

Preocupat de intretinerea si buna functionare a vehiculului din dotare;

Flexibilitate

Experienta min 2 ani in conducerea de masini de mare tonaj

Descrierea jobului:

-Curse doar intern (sediul nostru este in Bucuresti)

-Program de luni pana vineri (se doarme la camion de 2-3 ori pe saptamana). In weekend nu se lucreaza.

-Marfa generala (se incarca de la fabrica de apa din Bilbor pentru Roman,Brasov,Turda,etc. returul se face pe gol sau cu marfa.)

-Camion Daf XF105 EEV , an 2011, automat

-Semiremorca Prelata Berger 2016

Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati.

Detalii: 0_7_7_1_ 2_1_3_ 7_0_1_

Beneficii :

-contract de munca nedeterminat

-salariu motivant

-bonus de sarbatori

Localitate

Toplita,

Harghita

Harghita, Toplita
ID: 265195716