2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Prahova
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Ploiesti
Postat 21 mai 2024

Desenator scheme tablouri electrice

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31508441

Descriere

Cerințe:

- Experiență în desenarea schemelor pentru tablourilor electrice și a sistemelor de automatizare.

- Cunoștințe în domeniul electric și a echipamente aferente.

- Abilitatea de a lucra cu software și instrumente de proiectare relevant.

- Capacitatea de a colabora eficient într-un mediu de echipă și de a comunica clar cu colegii și clienții.

- Atenție la detalii și orientare către calitate.

Responsabilități:

- Proiectarea și dezvoltarea tablourilor electrice și a sistemelor de automatizare pentru clienții noștri.

- Colaborarea strânsă cu echipele de proiectare, producție și inginerie pentru a asigura livrarea soluțiilor de cea mai înaltă calitate.

- Asigurarea conformității cu standardele și reglementările relevante.

- Participarea la procesul de implementare și testare a soluțiilor dezvoltate.

- Furnizarea de suport tehnic pentru clienți și echipa noastră de service.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra într-o companie de top în domeniul automatizărilor electrice.

- Dezvoltare profesională continuă și oportunități de avansare.

- Mediu de lucru colaborativ și inovator.

-Transport asigurat cu masina societatii sau decontat.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 270242794