2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Botosani
  5. IT - Telecomunicatii - Botosani
Postat 01 mai 2024

Depanator Calculatoare, Retele de internet si sisteme CCTV

Localizare

Botosani

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO34032503

Descrierea Postului: Căutăm un Specialist IT dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Rolul implică gestionarea infrastructurii de rețele, instalarea și întreținerea camerelor de supraveghere, precum și mentenanța regulată a imprimantelor și calculatoarelor.

Responsabilități Principale:

  • Configurarea și întreținerea rețelelor de internet ale companiei.

  • Instalarea și configurarea sistemelor de camere de supraveghere.

  • Realizarea mentenanței preventive și corective pentru imprimante, calculatoare și alte dispozitive periferice.

  • Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice într-un mod eficient.

  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura funcționarea optimă a tehnologiei.

Cerințe:

  • Experiență demonstrabilă într-un rol similar.

  • Permis categoria B.

  • Cunoștințe solide în configurarea și întreținerea rețelelor.

  • Abilități tehnice în instalarea și mentenanța sistemelor de supraveghere video.

  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

  • Excelente abilități de comunicare și de soluționare a problemelor.

Beneficii:

  • Salariu competitiv.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

  • Mediu de lucru stimulativ și suportiv.

Localitate

Botosani,

Botosani

Botosani
ID: 269491078