2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Olt
  6. Ambalatori - Slatina
Delta Aluminium
Postat Azi la 04:45

Delta Aluminium angajeaza - Ambalator Manual

Localizare

Slatina

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Suntem în căutarea unei persoane motivate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Ambalator Manual.

Candidatul Ideal:

  • Experiența într-o poziție similară reprezintă un avantaj;

  • Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;

  • Asumarea responsabilităților;

  • Acuratețe vizuală și auditivă;

  • Capacitatea de a efectua inspecții detaliate și de a detecta discrepanțe minore;

  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.

Responsabilitatile acestei poziții includ, dar nu se limitează la:

  • Realizarea inspecțiilor de calitate conform procedurilor stabilite.

  • Verificarea materialelor și produselor finite pentru a asigura conformitatea cu standardele de calitate.

  • Pregătirea comenzilor pentru livrare

  • Asigurarea ca fiecare comandă sa fie ambalată corespunzător.

  • Aranjarea depozitului pentru un maxim de eficiență în pregătirea comenzilor.

  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și a reglementărilor în vigoare.

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269206789