2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Dragomiresti-Deal
Postat 25 aprilie 2024

Delamode angajeaza Stivuitorist - Dragomiresti Deal

Salariu

3 180 - 4 360 lei

Localizare

Dragomiresti-Deal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

RESPONSABILITATI STIVUITORIST:

  • Manipuleaza marfa cu ajutorul stivuitorului si lizei electrice;

  • Aranjeaza marfa la raft si intretine curatenia in depozit;

  • Rearanjeaza marfa pe paleti infoliaza / eticheteaza paleti;

  • Pregateste paletii in vederea livrarii catre client si se asigura de manipularea corecta a marfurilor pe durata descarcarii, depozitarii si incarcarii acestora;

    CERINTE:

  • Autorizatie ISCIR (obligatoriu);

  • Experienta de lucru pe stivuitor;

BENEFICII:

  • Salariul de incadrare net: 3180 Ron, la care se adauga:

    • Bonus lunar de performanta in valoare de 200 Ron;

    • Bonus lunar de prezenta in valoare de 150 Ron;

    • Bonuri de masa de 40 lei pe zi lucrata;

  • Transport gratuit catre si de la sediu;

  • Pachet multibeneficii lunar;

  • Prima evenimente deosebite;

  • Prime de sarbatori;

  • Bonusuri de recomandare;

    • Program de lucru in 2 schimburi: 06.00-14.00 si 14.00-22.00

Localitate

Dragomiresti-Deal,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Deal
ID: 257064228