2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj-Napoca
Postat 13 martie 2024

Alătură-te Echipei Noastre: Post de Bucătar şi Ajutor Bucătar Vacant

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO41594733

Descriere

Alătură-te Echipei Noastre: Post de Ajutor Bucătar Vacant

Dacă te pasionează arta culinară și ești dornic să îți dezvolți abilitățile într-o bucătărie profesionistă, avem locul perfect pentru tine! Bucătăria noastră își extinde echipa cu un bucătar şi ajutor de bucătar. Gătim în fiecare zi mâncare în sistem de catering pentru peste 200 de copii.

Responsabilități:

- Pregătirea ingredientelor pentru diferite preparate culinare.

- Asistarea bucătarului șef în elaborarea meniurilor și în prepararea mâncărurilor.

- Menținerea curățeniei și a igienei la standarde înalte în bucătărie.

Calificări:

  • - Ajutor Bucătar - Experiența anterioară în domeniu este un plus, dar nu este obligatorie.

  • - Abilitatea de a urma instrucțiuni și de a lucra în echipă.

  • - Cunoștințe de bază privind siguranța și igiena alimentară.

Beneficii:

- Oportunitate de dezvoltare profesională într-un mediu plăcut și dinamic.

- Salariu competitiv.

- Șanse de avansare.

Programul de lucru este de la 7:00 la 15:30 de luni pâna vineri.

Dacă te identifici cu profilul descris și ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să ne lași un mesaj pentru a te programa la un interviu sau poţi să fii proactiv şi să ne suni între 11:00 şi 13:00.

Așteptăm cu nerăbdare să fii parte din echipa noastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 247401788